TAŞ PANELLER

Stone panel dekoratif duvar ve tavan panelleri, doğadaki gerçek doğal taşlardan esinlenip; uygulama kolaylığı, görüntü bütünlüğü gibi tasarımsal öğeler göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Dünyanın dört bir yanında, milyonlarca yılda oluşmuş doğal taşların zarafetine ve güzelliklerine; doğanın mükemmel uyumuna ve bütünlüğüne zarar verilmeden, zahmetsizce sahip olabilirsiniz. Saygın projelerinizi hızlı, kolay ve mükemmel bir şekilde tamamlayabilir; aklınızdaki yada hayalinizdeki her fikri, hem iç hem de dış mekanlarda stone panel panelleri ile gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Yaratıcılığınız ile oluşturabileceğiniz sayısız kombinasyonlara çözüm olabilecek stone panel panelleri, modern tasarımlarınızı bir adım daha ileri götürürken; klasik dizaynlarınıza da yüzlerce yıllık bir hava katacak. Ve tüm bunların hepsine, insan sağlığına ve çevreye zarar vermeden; kolayca sahip olabilirsiniz.

Stone panel, %100 yerli sermaye ve tamamı ülkemizde üretilen ürünlerini bugün Dünya’da 43 ülkede müşterileri ile buluşturmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Müşterilerinin taleplerine daha kısa sürede cevap verebilmek için, anlık 20.000 metrekare stok deposu ve yıllık 270.000 metrekare imalat kapasitesi ile sektördeki öncü firmalardan biridir. Gereken tüm yanmazlık, dayanıklılık, su geçirmezlik testlerinden en iyi sonuçları almayı başarmış ürünlerimizi TÜV SÜD standartlarına uygun olarak üretiyoruz.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin yaşam ve çalışma alanlarına değer katmak. Mutlu, huzurlu ve güven veren yaşam alanları yaratmak. Faaliyetlerimizi yürürlükteki tüm kanunlara ve sektör uygulamalarına uygun biçimde yürütmek. %100 müşteri memnuniyeti sağlamak.

VİZYONUMUZ

Daima yenilikçi olmak. AR-GE’ye sürekli yatırım yapmak suretiyle sektör lideri haline gelmek. Benzersiz duvar uygulamaları için yenilikçi ürünler geliştirmek. Değişen dünya trendlerini ve modayı takip etmek suretiyle dünya çapında bir şirket haline gelmek.

(0216) 384 06 65